به گزارش پرسیار و به نقل از ایرنا اسفند
٣٠

سکوت سفارت رژیم صهیونیستی برای احضار سفیر این رژیم در روسیه

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه با درخواست میخائیل بوگدانف معاون این وزارت خانه، هری کورن سفیر رژیم صهیونیستی را احضار کرد که موضوع آن تجاوز هوایی جنگنده های این رژیم به یک پایگاه سوریه نزدیک مرکز نظامی روسیه بود.
الکسی کاگالسکی رایزن سیاسی سفارت رژیم صهیونیستی در مسکو در پاسخ به رسانه ها اعلام کرد که اظهارنظری در باره احضار سفیر این رژیم نمی کند.
خبرگزاری اینترفکس روسیه به نقل از سخنان وی نوشت: موضوع دیدار پس از برگزاری نشست، در بخش خبری وزارت خارجه روسیه انتشار یافته است.
چهار فروند جنگنده رژیم صهیونیستی ساعت 2 وچهل دقیقه بامداد جمعه با نقض حریم هوایی سوریه از طریق خاک لبنان در منطقه البریج یکی از مراکز نظامی را در مسیر تدمر در ریف شرقی حمص هدف قرار دادند.
این هواپیماها پس از مواجه شدن با پدافند هوایی ارتش سوریه که یکی از آنها را در منطقه اشغالی سرنگون کرد، گریختند.
هواپیماهای رژیم صهیونیستی بیشتر همزمان با پیشروی نیروهای سوری علیه تروریست ها، مواضع ارتش سوریه یا مراکز نظامی را هدف قرار می دهند.
اروپام*391 انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

مشاهده متن خبر در پایگاه خبری ایرنا: سکوت سفارت رژیم صهیونیستی برای احضار سفیر این رژیم در روسیه

منبع این خبر، وبسایت www.irna.ir است و سایت «دبلیوخبر» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۲۶۸۵۵۸۲ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.

در همین زمینه